Malatya’da 2 kız kardeşten haber alınamıyor

Malatya’nın Doğanyol ilçesi Damlı Mahallesinde (köyü) ikamet eden Yıldız Mehmet Özgül çiftinin 19 yaşındaki Aslı ile 14 yaşındaki Büşra adlı kız çocukları, kışın kaldıkları Battalgazi ilçesi Yukarı Çöşnük Memur-Sen TOKİ’deki evlerine gelmek için arabaya bindiler.

Şehir merkezinde bulunan çevreyolu üzerindeki evlerine yakın olan akaryakıt istasyonunda inen kız kardeşlerden bir daha haber alınamadı.

Çocuklarının hayatlarından endişe ettiklerini, hasretlerinden gözlerine uyku girmediğini belirten Özgül çifti, gözyaşları içerisinde çocuklarının bulunmasını istediler.

Malatya’da 2 kız kardeşten haber alınamıyor
Anne Yıldız Özgül, “Kızlarım Aslı ile Büşra dün saat 14.00 arabasıyla ikamet ettiğimiz Damlı köyünden Doğanyol arabasına binip şehir merkezindeki evimize gelmek için yola çıkıyorlar. Çevre yolundaki evimizin yakınında bulunan akaryakıt istasyonunda iniyorlar ve ortadan kayboluyorlar. Eğer birileri onları alıkoymuşsa lütfen çocuklarımı bıraksınlar çok zor durumdayız. Yok eğer kızlarımız kendileri bir yere gitmişlerse lütfen kızlarım sesimizi duyuyorsanız size ne kırgınız ne de dargınız lütfen eve gelin. Gözümüze uyku girmiyor hasretinizden uyuyamıyoruz. Çok kötü durumdayız. Lütfen bu acıyı bize yaşatmayın.” diyerek çağrıda bulundu.

Baba Mehmet Yıldız’da gözyaşları içerisinde kızlarının bulunması için yetkililere çağrıda bulundu. (İLKHA)

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu