Ablaya doğum günü hediyesi olarak ne alınır?

Her ne kadar kadınların hediye konusunda ortak beğenileri olsa da yaşı, işi, medeni durumu, eğitimi, yaşam tarzı, alışkanlıkları ya da herhangi bir faktör, sizi farklı yönlere gönderecektir.

Her ne kadar kadınların hediye konusunda ortak beğenileri olsa da yaşı, işi, medeni durumu, eğitimi, yaşam tarzı, alışkanlıkları ya da herhangi bir faktör, sizi farklı yönlere gönderecektir. Birine hediye alırken sizden de bir yansıma görmesini istediğinizde bunu ancak hediyenin tarzıyla yapabilirsiniz. Açık fikirli olabilirsiniz, yenilik seversiniz, teknolojiyle yakından ilgilenirsiniz, ya da daha spesifik olarak ablanızla aranızda konuştuğunuz ve sizin için çok özel olan herhangi bir durumu hediyenizle tekrar açığa çıkarmak isteyebilirsiniz. ‘’ Ablamı nasıl daha çok mutlu edebilirim?’’ Diye düşünerek parmaklarınızı klavyeye koyduysanız yenilikten korkmayan, yaratıcı fikirlere ilgi duyan bir yapınız var demektir. Tarzıyla sizden bir parça, içeriği ile de ablanızın ‘’İşte bu!’’ Diyebileceği, bodo.com deneyim hediyelerini keşfedin! Her bütçe aralığında şaşırtan, heyecan uyandıran, yaşamında güzel izler bırakan kişiye özel doğum günü hediyeleri bodo Türkiye’de! Gereksiz detaylardan kaçınılarak sadelik ve şıklığın en özel buluşmasını gösteren, özel tasarım hediye kutularına, onun en tatlı düşlerini koyabilirsiniz.

Mutlu eden doğum günü hediye kutuları

Değer verip değer gördüğünüz insandan alınan her hediyelik kutu, yüreği sımsıcak yapar, mutlu eder. Yediğimiz her yemek de doymamızı sağlayabilir fakat burada mesele: keyif almak, zevk duymaktır. Kutuların içeriği genelde ölçüsünden, ağırlığından ya da şeklinden az çok tahmin edilebilir olur. bodo’nun ‘’360 Manzaralı Akşam Yemeği’’ ya da ‘’Klasik Masaj’’ gibi birbirinden tamamen farklı tüm deneyim hediyeleri için aynı ölçülerdeki sunumu kullanıyor olması, açan kişiye büyük bir gizem yaratır. Onca deneyim arasından hangisinin geldiğini ancak kutusunu açtıktan sonra öğrenir. Tabi kutlama havası veren konfetilere şaşırdıktan sonra! E-sertifika şeklinde e-posta yoluyla da gönderilebilen deneyim sürprizleri, her halükarda kişiye çok ama çok özel hissettirir. Çünkü indirimden alınan sıradan bir çanta veya kendisine devamlı aldığı parfümü değildir. Denemeyi çoktandır hayal ettiği veya bu alanda yapıldığını bilmediği pek çok heyecan verici aktiviteler olacak.

Ablaya en mutlu hissettiren hediyeler

Kız kardeşiniz ile aranızdaki yıkılmaz köprüyü sarmaşıklarla süslemek, birlikte geçirdiğiniz kaliteli vakitle mümkün. Ona kendi zevklerine en uygun deneyimlerden beşi geçmemek üzere derleyip bu mutlu anlarında ona eşlik edin. Hediyeler; ‘’İki Kişi için ATV Safari Sürüşü’’, ‘’İki Kişi için Odadan Kaçış Oyunu’’, ‘’İki Kişi için Trambolin Parkı’’ olabilir. Kendi başına keyfini süreceği sürprizlere bakarsak; ‘’Hamak Yoga Dersi’’, ‘’Asya Yakasında Anti Stres Masajı’’, ‘’Binicilik Dersi’’, ‘’Online Suluboya Kursu’’ gibi resetleyici özelliği olan eğlenceli aktiviteler olabilir. ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’ veya ‘’Enduro Dersi’’ gibi yapmayı hayal etmiş olabileceği, özel deneyimleri de dikkatle incelemenizi öneririz. Yenilikçi bu deneyim hediye tarzı ile herkes için çok daha kolay hediye seçebildiğinizi göreceksiniz.

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu